Atasun Evden Eve Nakliyat

02324528288
Siteye Git Favorine Ekle Yazarla İletişim Kur

Atasun Nakliyat Eşyanızı Sorunsuz Bir Şekilde Taşıyor
Gündelik hayattaki en sıkıcı işlerden birinin ev taşımak olduğu biliniyor. Bu yüzden evini taşımak isteyenler kaliteli bir firma arıyor. Akla gelen ilk işletmelerden birisi olan Atasun Nakliyat şirketi olarak, hızlı ve sorunsuz bir biçimde ev taşıma hizmeti veriyor. İzmir ev taşıma şirketi olarak yıllardan beri faaliyet gösteren işletmemiz, oldukça cazip fiyatlar üzerinden bu işi yapabiliyor.
Sigortalı Ev Taşıma
Ev eşyalarına gelebilecek zararları karşılama noktasında, İzmir sigortalı nakliye firması olarak piyasada bulunuyoruz. Herkesin başına gelebilecek ve ev taşıma işlemi sonrasında ortaya çıkabilecek zararlar, sigorta sayesinde karşılanabiliyor. Bu sayede eşyalarınız sigorta kapsamında yer alıyor. Ev taşıma sırasında teknolojinin getirdiği en son yenilikleri kullanıyoruz. Bunların başında ise asansör geliyor. Hızlı bir biçimde ev taşımayı sağlayan asansör, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.
İzmir evden eve taşımacılık konusunda alanımızın en iyisiyiz. Şehir içinde istediğiniz yere evinizi ya da ofisinizi taşıyoruz. Bunu güvenli bir şekilde yaparken, oldukça ekonomik ücretler talep ediyoruz.


Henüz Kullanıcı İncelemesi Yapılmadı