Canlı tv izlemenin en kolay yolu, Canlitvturk.net

546 633 29 59
Siteye Git Favorine Ekle Yazarla İletişim Kur

Kanal A tam olarak 1997 yılında Termikel Şirketler Grubu bünyesinde sahibi Ahmet Kaya ile yayın hayatına merhaba demiştir. Şu an ki Genel Yayın Yönetmeni ise Alper Tan üstlenmektedir. Kanal Ankara merkezli bir yerel kanal olup TÜRKSAT uydusu üzerinden yayın yaparak tüm Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarından izlenme olanağı bulunmaktadır. Karasal olarak Kablolu yayınları ise Sadece İç Anadolu Bölgesi'ne yayın yaparak bölgesel bir kanaldır. Ayrıca izleyicilerine Kablo TV üzerinden, Digiturk ve D-Smart gibi platformlardan da seyretme imkanını sunmaktadır.

www.canlitvturk.net/kanal-a kanalının Ana Haber bültenini halk tarafından çok sevilen Fatih Şahin tarafından hafta içi her gün yapılır iken hafta sonu haberlerini ise Tuğba Dalkılıç tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. HD kalitesine geçen kanala sitemizden kolaylıkla ulaşabilir ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Kanal A yayın akışını bölgesel haber ve önemli gelişmelere yer vermekle birlikte belgesel, tarih, tartışma, sohbet ve gezi programları pek pek çok alanda canlı yayınlar ve keyifli programlar yayınlamaktadır. Dünya Raporu, Tarih ve İrfan, Kitabın ortasından, gezelim tozalım, spor vizyon, sormak lazım, Eğitim Editörü, Selam Olsun gibi başlıca programlarıdır. Kanalı sitemizden izleyerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Daha fazlası için; www.canlitvturk.net/yabanci-kanallar ziyaret edebilirsiniz..


Website Link Buradaki Linke Gidin
Telefon No 546 633 29 59
Lokasyon İstanbul
Kategori ,
Anahtar Kelimeler     
Henüz Kullanıcı İncelemesi Yapılmadı