Marmara Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemleri

Date:14 Mart 2019 00:04

Marmara kapı , otomatik kapı sektöründe 10 yıl tecrübe ile 2011 yılında iş hayatına başlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Marmara otomatik kapı sizlere birbirinden farklı bir Otomatik garaj kapısı tasarımı sunuyor.Otomatik garaj kapısı müstakil evler, villalar, toplu konutlar için teknoloji ve estetiği bir araya getirerek garaj kapıları imal ediyoruz.
Marmara Kapı olarak ; Endüstriyel Seksiyonel Kapı Dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modellerimiz vardır. Fotoselli kapı yaya giriş ve çıkışının beklemeden hızlı bir şekilde geçişini sağlayan bir otomatik kapı çeşididir. Özellikle market,ofis girişleri,bina girişlerinde otomatik bahçe kapıları için kullanılır.
Sizin için otomatik kapı motorları Uzaktan kumanda el vericisi çoğaltılabilir.Sürgülü kapılarda uygulanan motorlar kapı açıklığına, kapı ağırlığına göre seçilir ve uygulanır. Otomatik kapı motorlarını bahçe kapı sistemlerinde ve otomatik bariyer sistemleri olarak firmamızda satış ve montaj uygulamasında en kaliteli ürünler kullanmaktayız.

garaj kapısı, otomatik garaj kapısı, otomatik otopark sistemleri, otomatik fotoselli kapı,
otomatik kapı motoru, otomatik kapı sistemleri, otomatik kapı fiyatları, seksiyonel kapı,
otomatik bahçe kapısı

Adres : Havaalanı Mah.Gökce Sok.No:11/1 Esenler/İstanbul
Telefon : (+90) 212 462 10 85
Faks : (+90) 212 462 10 90
E-posta : info(@)marmarakapi.com.tr

Website Link
Telefon No 0 212 462 10 85
Lokasyon İstanbul
, ,
         

Print