Samet Nakliyat

05356978609
Siteye Git Favorine Ekle Yazarla İletişim Kur

Samet Nakliyat 2003 yılında Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma alanında hizmet vermeye başlamıştır. Şehir içi Eşya taşımacılığı alanında önceleri tek bir kamyon ile başladığımız işimize yeni kamyonlar ekleyerek hizmet ağımızı genişlettik ve bugünkü konuma gelebilmek için sektörde yaşanan her türlü gelişmeyi ve teknolojik imkanları yakından takip ederek ulaşmış bulunuyoruz. Kayseri merkezli olarak hizmet veren firmamız, gelişmeler neticesinde Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliye, iş yeri taşımacılığı ve özel taşıma çeşitlerinin tümünü sunmakta ve sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

Samet Nakliyat Evden Eve Taşımacılık hizmetlerinin yanısıra bünyesinde bulundurduğu mobilya asansörü sayesinde Asansörlü Taşımacılık ve Ofis Taşımaclığı alanında da sizlere kusursuz hizmet veren bir firmadır. Şehirlerarası yüklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz firmamız yükünüzü emniyetli ve taşıma sigortalı bir şekilde yerine tam zamanında ulaştırır. Özellikle Evden eve ve Ofis Taşımacılığı alanında Paketleme ve ambalaj hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden büyük bir titizlikle taşınarak yıpranmaları ve eskimeleri önlenmiş olur.

Samet Nakliyat sizler için hem Şehir içi Eşya ve Ofis Taşımacılığı alanında hem de Şehirler arası Yük taşımalarınızda emniyetli ve sigortalı taşıma hizmetleri sunan profesyonel Nakliyat firmasıdır. Uzun yıllardır eşyalarınızı ve yüklerinizi Profesyonel taşıma elemanları ve alanında yüksek tecrübeye sahip olan şoför kadrosu sayesinde titizlikle taşıyoruz.

Evlerin taşınması sırasında amatörce uygulamalarda eşyalar kırılıp dökülmekte işlemler çok uzun zaman almaktadır. Bundan dolayı ekonomik fiyat ve hizmet veren şehirler arası nakliyat firmaları ile iletişime geçildiğinde öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapılmaktadır. Ekspertiz uygulamaları ile beraber ev içerisindeki eşyalar belirlenerek liste haline getirilip sözleşme ile beraber taşımacılık uygulamaları başlatılmaktadır.

Evden Eve Taşıma Nasıl Yapılmaktadır?

Evden eve nakliye sırasında firmalar çok farklı çözümler sunabilmektedir. Özellikle üst katlardaki eşyaların apartman sakinlerini rahatsız etmeden ve daha kolay bir şekilde indirilmesi için asansörlü sistemler devreye girmektedir. Bununla beraber paketleme sırasında da en modern ve dayanıklı olan paketleme malzemeleri ile eşyalarınız stabil hale getirilmektedir. Bunun neticesinde eşyanın boyutuna uygun olan nakliye araçlarına yüklenmektedir.

Faturalı Şehirlerarası Taşımacılık Çözümleri

Evlerde bulunan kıymetli eşyaların zarar görmeden taşınması için mutlaka kasko yapılması gerekmektedir. Bu noktada en iyi şehirler arası taşımacılık çözümleri için Samet evden eve nakliyat firması ile iletişime geçilebilir. Bu şekilde faturalı ve garantili bir şekilde eşyalarınız istediğiniz mesafeye taşınabilmektedir.


Website Link wwwsametnakliyat.com.tr
Telefon No 05356978609
Lokasyon Kayseri
Kategori ,
Anahtar Kelimeler      
Henüz Kullanıcı İncelemesi Yapılmadı