Kullanım Şartları

Bu Site bir Dizin ve İlan sitesidir.
TELİF;
Sitemizin sayfaları (içerik ve tasarımı) lisans verenlerinin veya içerik sağlayıcılarının özel mülkiyetidir ve onlara aittir ve telif hakkıyla, ticari markayla ve diğer uygulanabilen yasalarla korunur. Sitenin tümünün veya bir kısmının kopyalanarak kullanılabilmesi için öncelikle yazılı iznimizin alınmasını gerektirir.
İÇERİK;
Bu web sitesinde üyeler tarafından işletilen ve websitemizdeki içerikleri sadece tarafımızdan kontrol edilen fakat, linki verilen sitedeki içerikleri bilinmeyen diğer web sitelerine linkler (bağlantılar) bulunmaktadır. TurkeyRank sadece bu sitelere köprü olup içerikleri kontrol edildiği tarihte veya gelecek zaman daher ne ise bunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.
Üyelerimize ait web sitelerine olan linklerin bulundurulması yalnızca sizlere tavsiye ve bulunabilirlik tanıtımı kolaylığı sağlamak içindir. Bağlantı yapılan sitelerdeki içerikler bizim tarafımızdan sağlanmamıştır ve, sitemiz üzerinden gidilen bu sayfalarda yürürlükteki kanuni hükümlerin ihlali durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
Üyelerin websitesinden ve bu sayfalarda satılan ürünlerden veya hizmetlerden ve buradan verilecek siparişlerin tesliminden tamamen bu websitelerinin sahipleri sorumludur.
İLAN;
Sitemizde vereceğiniz ilanlar ücretsiz ve yayınlanması sürelidir. Ancak, özel ilan şekilleri ve süresiz ilanlar ücretli olabilir.
İlgili yasalara uygun ilanlar kontrol edilerek yayınlanabilir.
SONUÇ;
TurkeyRank işbu websitesinde yayınlanan kullanım şartı maddelerini devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur.
Bu websitesini ziyaret ederek, istediğinizde okuyabileceğiniz veya yazdırabileceğiniz bu Kullanım Şartlarını hiçbir itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz.